تولید کننده تجهیزات التراسونیک
فاپن


دستگاه الک التراسونیک

دستگاه الک التراسونیک

به نام خدا

الک التراسونیک:

  1. معرفی

سیستم الک التراسونیک شرکت فاپن، یک سیستم غربالگری ساده، کاربردی و قابل اعتماد است که موثرترین راه حل برای گرفتگی توری است. می توان آن را به طور گسترده در صنایع دارویی، متالورژی، شیمیایی، فرآوری مواد معدنی، مواد غذایی و سایر صنایعی که نیاز به غربالگری و فیلتراسیون خوب دارند، استفاده کرد. این سیستم به طور کاملاً موثر مشکل مسدود شدن ناشی از تجمع، الکتریسیته ساکن، جذب قوی و غیره را حل می کند.کاربر می تواند با سرعت بالا بدون مسدود شدن توری به غربالگری ادامه دهد، روش مرسوم به سادگی از یک تکنیک لرزش برای حذف مواد خارجی برای غربالگری استفاده می‌کند و لی الک اولتراسونیک می‌تواند علاوه بر روش‌های مرسوم فوق، نیروی نوسانی را به طور یکنواخت به سطح مش در محدوده میکرومتر منتقل کند. این تکنیک می تواند اصطکاک بین سطح صفحه و مواد را کاهش دهد و گرفتگی توری(مش) را کاهش دهد. در مقایسه با دستگاه غربالگری معمولی، نرخ غربالگری اولیه و راندمان غربالگری کلی به میزان زیادی ارتقاء می یابد و تضمین می کند که مش برای مدت طولانی در طول فرآیند غربالگری مسدود نمی شود. بسته به ساختار ذرات مواد، بهره وری را می توان تا حد زیادی افزایش داد و غربالگری کارآمد طولانی مدت را می توان در حالی که عمر توری را افزایش داد، به دست آورد.سیستم غربالگری اولتراسونیک اغلب برای غربالگری محدوده میکرومتر استفاده می شود، که می تواند نفوذپذیری مش مواد ریز زیر μ 100 را تا حد زیادی بهبود بخشد.2. ساختار الک اولتراسونیک

  • کنترل کننده اولتراسونیک: ژنراتور اولتراسونیک با فرکانس بالا 30 کیلوهرتز. تراشه میکرو کامپیوتر داخلی، می تواند به طور خودکار کل فرکانس را با توجه به حالت های مختلف موج اولتراسونیک، بدون تنظیم دستی با عملکرد ساده و راحت ردیابی کند.

  • خط اتصال فرکانس بالا: اتصال کابل بین نوسانگر اولتراسونیک و اولتراسونیک کنترل کننده

  • مبدل: مبدل اولتراسونیک فرکانس بالا.

  • شکل توری: تروی از یک شبکه خارجی و یک حلقه تشدید تشکیل شده است.

  • توری مناسب: مناسب برای 10توری با مش 10 تا 635

3. طریقه کار الک التراسونیک:

سیستم غربالگری اولتراسونیک از یک کنترل کننده اولتراسونیک، یک مبدل و یک حلقه تشدید تشکیل شده است. نوسان الکتریکی با فرکانس بالا ایجاد شده توسط کنترل کننده اولتراسونیک به مبدل و از آنجا به حلقه توری منتقل می شود.

موج نوسانی طولی به شکل سینوسی با فرکانس بالا توسط مبدل و نوسان موج به حلقه رزونانس منتقل می شود تا حلقه تشدید کننده مرتعش شود و سپس به طور یکنواخت توسط حلقه رزونانس به سطح صفحه توری منتقل می شود. مواد روی صفحه توری، روی هم قرار گرفته اند و با ارتعاش اولتراسونیک در حین انجام لرزش به طور سه بعدی مرتعش شده و می تواند از مسدود شدن مش جلوگیری کند و منجر به افزایش خروجی و کیفیت دستگاه غربالگری شود.

مزایای سیستم غربالگری الک التراسونیک شرکت فاپن

1. انجام عملیات غربالگیری در محل ساده تر و راحت تر است.

2. توان خروجی زیاد است و یک دستگاه می تواند سطح مش را تا قطر 120 سانتی متر هدایت کند.

3. تطبیق پذیری بالا، مناسب برای هر توری خارجی

4. کنترل کننده و مبدل می توانند به طور معمول در محیط 40 تا 60 درجه سانتیگراد کار کنند.

5. دمای مبدل در دمای اتاق حدود 40 درجه سانتیگراد کار می کند، که مشکل سوختن مبدل را کاهش می دهد.

6. اتصالات الکتریکی ساختار طراحی جدیدی دارند تا از ورود گرد و غبار خارجی جلوگیری کند و باعث سوختن و اتصال کوتاه مبدل نشود..

7. در مقایسه با محصولات مشابه، تولید 20٪ تا 40٪ افزایش یافته است.

8. قطعی برق ناشی از عوامل خارجی وجود دارد. هنگامی که برق بازیابی می شود، نیازی به کار مجدد نیست، دستگاه می تواند به طور معمول مطابق با حالت تنظیمات اصلی کار کند.

9. شروع نرم، شروع انعطاف پذیر و اجتناب از شروع ناگهانی ضربه بر روی صفحه توری.

10. دستگاه خارجی مبدل هیچ تأثیری بر روی مواد ندارد و نگهداری آن آسان است.کاربردها

رنگ پودری

صنایع غذایی

صنایع آرایشی و بهداشتی

کارخانه های تولید پودردستگاه-الک-التراسونیک