تولید کننده تجهیزات التراسونیک
فاپن
امولسیون های آرایشی بدون سورفکتانت توسط فراصوت صنعتی (التراسونیک صنعتی)

با توجه به افزایش تقاضا برای لوازم آرایشی سازگار با محیط زیست، صنعت آرایشی بر روی فرمولاسیون امولسیون های بدون سورفکتانت تمرکز می کند. امولسیون‌های پیکرینگ، مخلوطهای بدون سورفکتانت/امولسیفایر یا مخلوط‌های روغن در آب یا آب در روغن بدون سورفکتانت هستند که توسط ذرات تثبیت شده‌اند. مخلوط کردن و امولسیون سازی التراسونیک (اولتراسونیک) یک تکنیک عالی برای فرموله کردن امولسیون های Pickering بدون سورفکتانت بسیار پایدار است.

امولسیون سازی التراسونیک (اولتراسونیک)

نیروهای برشی قدرتمند التراسونیک (اولتراسونیک) امکان تهیه امولسیون های Pickering پایدار و بدون سورفکتانت را با استفاده از ذرات میکرون و نانو به عنوان تثبیت کننده فراهم می کند. فراصوت یک فرآیند امولسیون سازی غیر حرارتی است که در حال حاضر به طور گسترده برای امولسیون کردن سیستم های w/o-, o/w روغن در آب یا آب در روغن - و w/o/w- برای تولید امولسیون های پایدار (به عنوان مثال برای مرطوب کننده ها، کرم ها، لوسیون ها، ضد آفتاب ها، پمادها و غیره) استفاده می شود. خاک رس و محصولات مبتنی بر خاک رس نتایج خوبی را به عنوان تثبیت کننده در امولسیون های Pickering نشان می دهد.

نیروهای برشی بالای امولسیون مافوق صوت (فراصوت) التراسونیک باعث می شود حتی اصلاح کننده های رئولوژی که معمولاً سخت پراکنده می شوند مانند خاک رس و محصولات مبتنی بر خاک رس در فرمولاسیون های آرایشی مخلوط شوند.

مزیت بزرگ خاک رس ها عملکرد دوگانه آنهاست زیرا امولسیون را تثبیت می کنند و به طور همزمان به عنوان اصلاح کننده رئولوژی در فرمولاسیون عمل می کنند. این بدان معنی است که فراصوت یک روش عالی برای فرمولاسیون حتی امولسیون های آرایشی با ویژگی های نازک کننده برشی است که همچنین تیکسوتروپیک هستند و در نتیجه ویژگی های کاربردی خوبی را ارائه می دهند (مانند استفاده آسان روی پوست، محصولات قابل اسپری کردن و غیره).

هموژنایزرهای التراسونیک (اولتراسونیک) (اولترا سونیک) صنعتی فاپنشرکت فناوری ایرانیان پژوهش نصیر (فاپن) بزرگترین و تنها تامین کننده مشهور هموژنایزرهای اولتراسونیک در ایران است. دستگاه های اولتراسونیک ما را می توان به عنوان دستگاه های قابل اعتماد و قوی در صنایع شیمیایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی یافت. هموژنایزرهای التراسونیک (اولتراسونیک) صنعتی، شرکت فناوری ایرانیان پژوهش نصیر (فاپن) دامنه های بسیار بالایی تا 200 میکرومتر (و در صورت نیاز بالاتر) ایجاد می کنند تا کاویتاسیون شدید و برش بالا ایجاد کنند. در نتیجه، نانو امولسیون ها و پراکندگی های بسیار ریز با توزیع ذرات بسیار باریک تولید می شوند. سیستم های اولتراسوند پرقدرت ما به شما کمک می کند تا کیفیت برتر فرمولاسیون خود را به دست آورید. استحکام تجهیزات مافوق صوت شرکت فناوری ایرانیان پژوهش نصیر (فاپن) امکان عملکرد 24/7 در وظایف سنگین و در محیط های سخت را فراهم می کند.قیمت دستگاه هموژنایزر ایرانی

قیمت دستگاه هموژنایزر ایرانی بسته به نوع دستگاه هموژنایزر آزمایشگاهی، دستگاه هموژنایزر نیمه صنعتی و دستگاه هموژنایزر صنعتی متفاوت است. معمولاً توان دستگاه هموژنایزر نیمه صنعتی 3 تا 5 برابر دستگاه هموژنایزر آزمایشگاهی است ولی قیمت آن در حدود2 تا 2.5 برابر قیمت هموژنایزر آزمایشگاهی می باشد. همچنین توان یک دستگاه هموژنایزر صنعتی در حدود 3 تا 5 برابر دستگاه هموژنایزر نیمه صنعتی و 10 تا 14 برابر دستگاه هموژنایزر آزمایشگاهی است ولی قیمت هموژنایزر صنعتی در حدود 2 تا 3 برابر دستگاه هموژنایزر نیمه صنعتی می باشد. ولی به هر حال قیمت هموژنایزر قیمت بسیار مقرون به صرفه ای است چون دستگاه التراسونیک (اولتراسونیک) با درآمدزایی بسیار بالا قیمت دستگاه التراسونیک (اولترا سونیک) را جبران می کند.

جهت کسب اطلاع از قیمت دستگاه هموژنایزر آزمایشگاهی و قیمت دستگاه هموژنایزر صنعتی با شرکت فناوری ایرانیان پژوهش نصیر (فاپن) تماس بگیرید. همکاران ما ضمن مشاوره دقیق در خصوص خرید دستگاه هموژنایزر مورد نیاز صنعت شما، خرید دستگاه التراسونیک مقرون به صرفه را به شما پیشنهاد می دهند. زیرا خرید دستگاه هموژنایزر با توجه به طیف وسیع هموژنایزر ایرانی ساخت شرکت فاپن و قیمت دستگاه التراسونیک ایرانی که بسیار پایین تراز نمونه های اروپایی و حتی چینی می باشد نیاز به امکان سنجی، تست آزمایشگاهی، تست نیمه صنعتی یا پایلوت و تست صنعتی دارد تا بهترین نتیجه در خرید دستگاه هموژنایزر را داشته باشد.